اوشکایا

product-img

اوشكايا پلیت جونده (غنی شده با پروبیوتیک و ویتامینC) پلت میوه و سبزیجات مخصوص حیوانات گیاه خوار خرگوش و خوکچه هندی حیواناتی گیاه خوار هستند. دستگاه گوارش گیاه خواران برای فعالیت طبیعی نیاز به فیبر بالایی دارد. یونجه خالص و میوه های شیرین به دلیل میزان بالای پروتئین و قند برای حیوانات بالغ توصیه نمی گردد. این محصول با ترکیب مناسبی از یونجه، تیموتی، فیبرهای طبیعی، کدو حلوایی، سیب، فلفل دلمه ای، کرفس، گشنیز، برگ گیاه قاصدک و شبدر فیبر و مواد حیاتی مورد نیاز را تأمین می کند و ما حیواناتی سالم و خوشحال خواهیم داشت. این پلت باید به صورت دائم در دسترس حیوانات باشد

product-img

غذای ویژه قناری ترکیبی از غلات، حبوبات، مشتقات میوه و سبزی خشک، بیسکوئیت، صدف دریایی و جوانه ها این محصول با در نظر گرفتن نیاز حیاتی قناری ها در تمام مراحل رشد به ویتامین ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی و عناصر کمیاب بالانس گردیده است که موجب کاهش اشترس و زمان پرریزی و همینطور رشد قوی غریزه جنسی در هر دو جنس و افزایش باروری و تخمک گذاری می گردد. پروبیوتیک موجود در محصول حامی فلور طبیعی دستگاه گوارش است و پرنده را از ابتلا به بیماریهای روده ای محافظت میکند. ال کارنیتین در کنار کولین کلراید و سوربیتول عامل مهمی در سوخت و ساز چربی های ذخیره شده در بدن و همچنین تحرک بیشتر اسپرم ها و باروری بیشتر و پاکسازی کبد و دفع مواد سمی و زائد از بدن نقش خود را ایفا می کند. روش مصرف: خوراک را در ظرف دانخوری پرنده ریخته و اجازه دهید پرنده به اختیار از آن تغذیه کند. در زمان مصرف این محصول نیازی به مصرف این محصول هیچگونه مکمل تغذیه ای نیست. ضد عفونی شده و عاری از هر گونه گرد و خاک و عوامل بیماری زا

product-img

همسترها همه چیز خوارند. غذای اوشکایا ویژه همستر ترکیبی از دانه‌ها، غلات، حبوبات، سبزیجات حشرات و میوه‌های خشک با کیفیت بالا می‌باشد.همسترها مستعد دیابت هستند لذا ما ترکیبی علمی برای آنها تهیه کرده‌ایم تا سالم، زیبا ودارای عمر طولانی باشند. پروبیوتیک موجود در محصول فلور میکروبی مفید دستگاه گوارش را تأمین می‌کند. کتان به هضم غذا کمک نموده و میل به مصرف قند را کاهش می‌دهد و پوشش خارجی حیوان را براق و نرم می‌نماید. کرفس به علت غنی بودن از موسیلاژ تنظیم کننده دستگاه گوارش می‌باشد. توصیه‌های تغذیه‌ای: این محصول برای یک ماهگی به بعد مناسب می‌باشد. همسترها در روز به 8 تا 12 گرم غذا و حدود 8 تا 20 سی‌سی آب نیاز دارند و تنها یک وعده غذایی در روز برای تغذیه‌اش کافی است.

product-img

ترکیبات: غلات، حبوبات، میوه، پودر حشرات، پودر میگوی آب شیرین، و عسل طبیعی غنی شده با ویتامین‌ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، عناصرکمیاب، سوربیتول، DHA، ال کارنیتین، زغال اکتیو و عصاره گیاه رزماری میناها در طبیعت از حشرات، لاروها، شهد گل‌ها و میوه‌های رسیده وشیرین تغذیه می‌کنند. پروتئین خوراک را از ترکیب مناسبی از گیاهان و حشرات تأمین کرده‌ایم که منجر به بالانس مناسبی از اسیدهای آمینه گردیده است. این محصول علاوه بر مقادیر دقیق ویتامین‌ها و سایر عناصر حیاتی محتوی مواد مؤثره ال کارنیتین ، زغال اکتیو، رزماری، سوربیتول وDHA می‌باشد که نتیجه آن داشتن پرندگانی سالم و شاد با عمر طولانی خواهد بود. رزماری به همراه سوربیتول عملکردهای صفراوی را تحریک نموده و در نتیجه گوارش را بهبود می‌دهد. DHA تأثیر مهمی در رشد و توسعه مغز و توان یادگیری دارد. L-carnitin موجب سوزاندن چربی‌های مضر و هم‌چنین تأثیر مثبتی بر دستگاه ایمنی دارد. عسل ماده غذایی طبیعی، مورد علاقه مینا و محتوی خواص و عوامل حیاتی فراوانی است. ذغال اکتیو با جذب مواد مضر در دستگاه گوارش و هدایت آن‌ها به بیرون بدن سلامتی پرنده را تضمین می‌کند و هم‌چنین از بین برنده بوی نامطبوع می‌باشد.

product-img

ترکیبی از بیسکوئیت، آجیل، غلات، حبوبات، پلت، جوانه ها، میوه و سیفی جات خشک شده غنی شده با ویتامین‌ها، اسیدهای امینه، مواد معدنی، عناصر کمیاب، پروبیوتیک، عصاره طبیعی اکیناسه ، ال کارنیتین ، سوربیتول و DHA عروس هلندی (cockatiel) بومی استرالیا و از خانواده طوطی‌های کاکل دار می‌باشد. آن‌ها توانایی یادگیری صحبت کردن را دارند و رابطه احساسی عمیقی با نگهدارنده خود برقرار می‌کنند. این محصول برای طوطی‌های دانه خوار (عروس هلندی،رزیلا، کوتوله) مناسب می‌باشد. پروبیوتیک تنظیم کننده فلور طبیعی روده‌ها است. اکیناسه موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌گردد. ال کارنتین به سوزاندن چربی‌های مضر ذخیره شده در اندام‌های داخلی کمک می‌کند. سوربیتول عملکرد صفراوی را تحریک کرده و عملکرد دستگاه گوارش و کبد را بهبود می‌بخشد. DHA از اسیدهای چرب امگا3 که تأثیر مهمی در رشد و توسعه مغز و توان یادگیری دارد.

product-img

کاسکو یا طوطی خاکستری آفریقایی، پرنده‌ای خجالتی و محبوب است که بالاترین توانایی تقلید صدا در بین تمام پرندگان را دارد. ما برای این طوطی‌ها غذایی فراهم کرده‌ایم تا نزدیک‌ترین تشابه را به آن‌چه در زادگاه خود مصرف می‌کنند، داشته باشد. ترکیبات: غلات،حبوبات،جوانه ها،میوه و سیفی جات خشک، آجیل و غذاهای اکسترود محصول فوق از نظر ویتامین‌ها، مواد معدنی، عناصر کمیاب، اسیدهای آمینه بالانس گردیده و تمام نیاز پرنده را در تمام مراحل رشد تأمین می‌کند و نیازی به افزودن هیچ مکمل تغذیه‌ای نخواهد بود. شما می‌توانید روزانه به همراه این غذا میوه و سیفی‌جات تازه که منع مصرف برای طوطی‌ها ندارد به پرنده خود بدهید. DHA از اسیدهای چرب امگا3 می باشد که تأثیر مهمی در رشد و توسعه مغز و توان یادگیری دارد. ال کارنیتین به همراه کولین کلراید و سوربیتول عامل مهمی در سوزاندن چربی‌های مضر ذخیره شده در اندام‌های داخلی، محافظت از کبد و افزایش شادابی طوطی است. پروبیوتیک تنظیم کننده فلور میکروبی مفید دستگاه گوارش می‌باشد. عصاره اکیناسه محرک سیستم ایمنی بدن و موجب مقاومت پرنده در مقابل بیماری‌ها است.