بهداشت و درمان

product-img

دونو پد 10 عددی 60×90 پد بهداشتی برای آموزش دستشویی سگ شما می باشد. این پد دارای قابلیت جذب آب بسیار بالا است

product-img

دونو پوشک 20 عددی

product-img

دونو پوشک 18 عددی

product-img

دونو پوشک 16 عددی

product-img

دونو پوشک 22 عددی

product-img

دونو پوشک 14 عددی

product-img

دونو پوشک 8 عددی

product-img

ظرف خاک جورج

product-img

برای جلوگیری از ایجاد حساسیت پوستی ناشی از شستشوی زیاد از طریق شامپو برای حیوان خانگی شما ترجیحا از دستمال مرطوب چشم و گوش برای تمیز کردن آلودگی ها اطراف چشم و گوش استفاده کنید.

product-img

این محصول با داشتن 4 سری یدک متفاوت مخصوص توله سگ ها و بچه گربه های دارای جثه کوچک می باشد. همچنین جهت سهولت در نظافت یک عدد فرچه تمیز کننده همراه محصول می باشد.

product-img

این محصول با داشتن 2 سری یدک مخصوص توله سگ ها و بچه گربه های دارای جثه متوسط می باشد. همچنین جهت سهولت در نظافت یک عدد فرچه تمیز کننده همراه محصول می باشد.

product-img

وسیله بسیار مناسب برای جمع کردن موهای زائد و مرده از روی اندام حیوان شما می باشد. با توجه به اینکه دارای دندانه های پلاستیکی نرم می باشد که برای ماساژ حیوان نیز استفاده می گردد.

product-img

برای جلوگیری از پخش شدن خاک مخصوص گربه در کف اتاق از این پادری استفاده می گردد. جهت استفاده این پادری را در جلوی ظرف خاک گربه قرار دهید.

product-img

با توجه به اینکه گربه علاقه زیادی به خاک برای دستشویی دارد. برای رفع این مشکل نیاز به ظرف خاک مخصوص گربه می باشد. از ویژگیهای ظرف خاک جورج لبه بالایی بلند آن است که مانع از بیرون ریختن خاک از ظرف می گردد.

product-img

چسب یدک ویژه چسب رولی می باشد که دارای 60 برگه می باشد

product-img

چسبی بسیار پر کاربرد جهت جمع آوری موی حیوان خانگی شما از روی لباس و لوازم منزل می باشد.درب کشویی این چسب جهت جلوگیری از خشک شدن چسب تعبیه گردیده است

product-img

برس گلدن رز جهت جلوگیری از گره خوردن موی حیوان خانگی شما کاربرد دارد همچنین در صورتی که این عمل هر روز انجام شود نیاز به کوتاه کردن موی حیوان در اثر گره خوردگی را کاهش می دهد.

product-img

این ناخنگیر مخصوص سگ های کوچک و گربه ها می باشد. در ضمن به این نکته توجه فرمایید که عمل کوتاه کردن ناخن بسیار تخصصی بوده و در صورت لزوم از طریق دامپزشک اقدام به این عمل نمایید.

product-img

محلول بسیار قوی برای تمیز کردن وسایل با امکان ضدعفونی کردن و از بین بردن میکروب ها و سایر آلودگی ها می باشد این محصول دارای حجم 750 سی سی و بصورت اسپری می باشد.

product-img

محلول اسکراب جراحی برای دامپزشکان جهت ضد عفونی دستها در جریان اعمال پزشکی کاربرد دارد.

product-img

محلول ضد عفونی کننده دست جهت استفاده در منازل پیشنهاد می شود. با توجه به وجود نرم کننده در این محصول مانع از خشکی پوست دست شما می گردد.

product-img

این اسپری جهت ضد عفونی کردن محل تزریق جراحی می باشد که جایگزین مناسبی برای الکل که دارای اثر خشک کنندگی است.

product-img

اسپری تمیز کننده تمامی سطوح صاف بدون نیاز به آب قادر به ضد عفونی کردن مکان هایی است که دارای درجه آلودگی بالایی نیستند.

product-img

اسباب بازی حیوانات خانگی به دلیل داشتن احتمال آلودگی بخاطر استفاده مداوم، جهت جلوگیری از ایجاد بیماری و مسمومیت در حیوان خانگی شما نیاز به ضد عفونی مداوم دارند. که اسپری ضدعفونی کننده اسباب بازی حیوانات جواب گوی این نیاز شما است.