جای خواب، باکس و قفس

product-img

پارک فلزی پانی

product-img

پارک استیل رنگی(قرمز-مشکی) / در دار ابعاد 60×60 وزن ۶ کیلوگرم این محصول جهت آموزش در سگ نژاد کوچک در زمان تولگی کاربرد دارد. با توجه به محدود کردن حیوان در گوشه ای از منزل پیشنهاد مناسبی جهت جلوگیری از آسیب زدن به خود و وسایل منزل و آموزش می باشد.

product-img

قفس پانسيون 614بستري یکی از دغدغه های دائمی صاحبان حیوانات خانگی نگهداری از حیواناتشان برای زمانی است که آن ها در مسافرت هستند یا بنا به دلایلی امکان نگهداری از پت خود را ندارند. پانسیون گزینه خوبی است به شرطی که بتواند محیط خانه را بدون استرس برای پت شما به وجود آورد.

product-img

قفس پانسيون 612بستري با ابعاد 77×66×48 مناسب برای بخش پانسیون کلینیک ها و بیمارستان ها و پانسیون های نگهداری حیوانات خانگی در طول روز تمامی حیوانات در کنار هم (مگر در شرایط خاص) در محیط های مناسب در طول ساعات شبانه روز در آن نگهداری می شوند. البته محیط نگهداری آن ها در طول روز باید 2 بار به منظور جلوگیری از بروز احتمالی بیماری با رعایت نکات بهداشتی نظافت شود (وسط روز و آخر شب) و قفس حیوانات نیز هر روز صبح تمیز گردد.

product-img

قفس مخصوص خرگوش و خوکچه هندی، همستر ، موش و جربیل و سنجاب دارای رنگ های شاد و دستگیره های رنگی اسمبل ساده و آسان : دستگیره های باز و بست از دوطرف باکس و درب بازشونده از سقف پلاستیک مرغوب و قابل شستشوی ساده

product-img

طراحی لوکس و بسیار زیبا دارای ساختاری مستحکم و بدنه ضخیم و مقاوم دارای دستگیره فوقانی برای برداشتن آسان باکس زاویه های منحنی در قسمت ورودی و داخل و خارج باکس بدون هیچ لبه تیز و آسیب زننده مورد تایید یاتا (انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی) قابلیت استفاده از نیمه زیرین باکس به عنوان جای خواب تهویه کامل و ایده آل به لطف دریچه های جانبی و فوقانی نرده استیل قابل برداشت بر روی پنجره های جانبی جهت دسترسی به داخل باکس درب فلزی با مکانیزم قفل ایمن و مقاوم ظرف آب قابل اتصال به درب باکس

product-img

این محصول یک پک کامل برای بازی، حمل و نقل و خانه ای مناسب برای همسترهای ما می باشد.

product-img

باکس حمل هاچیکو با توجه به استانداردهای هواپیمایی وسیله ای مستحکم و قوی برای حمل و نقل گربه ها و سگ های نژاد کوچک در سفرهای زمینی و هوایی می باشد.

product-img

این محصول با توجه سبک و مستحکم بودن وسیله ای مناسب جهت حمل و نقل داخل شهری گربه ها و سگ های نژاد کوچک توسط خانم ها می باشد.

product-img

طراحی این محصول جهت اسکرچر گربه و جای خواب بودن و در عین حال اسباب بازی مناسبی جهت بازی گربه در منزل می باشد.

product-img

این باکس جهت حمل سگ های نژاد بزرگ و خیلی بزرگ در ماشین های SUV و وانت بارها می باشد که دارای استاندارد هواپیمایی بوده و وجود چرخهای زیر این باکس حمل و نقل حیوان سنگین شما را بسیار آسان می نماید.

product-img

این محصول جهت آموزش در سگ نژاد کوچک در زمان تولگی کاربرد دارد. با توجه به محدود کردن حیوان در گوشه ای از منزل پیشنهاد مناسبی جهت جلوگیری از آسیب زدن به خود و وسایل منزل و آموزش می باشد.

product-img

این محصول جهت آموزش در سگ نژاد کوچک در زمان تولگی کاربرد دارد. با توجه به محدود کردن حیوان در گوشه ای از منزل پیشنهاد مناسبی جهت جلوگیری از آسیب زدن به خود و وسایل منزل و آموزش می‌باشد.

product-img

این محصول با توجه به ارتفاع 80 سانتی‌متری که دارا می‌باشد وسیله‌ای بسیار مناسب جهت آموزش در سگ نژاد کوچک، متوسط و گربه می‌باشد. با توجه به محدود کردن حیوان در گوشه‌ای از منزل پیشنهاد مناسبی جهت جلوگیری از آسیب زدن به خود و وسایل منزل و آموزش می‌باشد.

product-img

جای خوابی مناسب جهت گربه‌ها و سگ نژاد خیلی کوچک می‌باشد. با توجه به زیپ دار بودن باز کردن و بستن این جای خواب را بسیار راحت و قابل حمل می‌نماید.

product-img

کلبه پانی با توجه به فایبرگلاس بودن و باز و بست راحت جای خواب مناسبی برای سگ‌ها در منزل می‌باشد.

product-img

این محصول به دلیل چند کاربری بودن در تمامی فصول وسیله‌ای بسیار مناسب برای گربه‌ها و سگ‌های نژاد کوچک می‌باشد.

product-img

جای خواب پرنسس پیشنهاد بسیار مناسبی برای فصل تابستان برای گربه‌ها و سگ‌های شما می‌باشد.

product-img

کلبه مانا وسیله‌ای مناسب برای سگ‌ها در منزل با قابلیت شستشوی بسیار آسان می‌باشد.

product-img

کلبه آجری دودکش دار جای خواب و استراحتگاه مناسبی برای سگ‌های نژاد کوچک می‌باشد.