جای خواب، باکس و قفس

product-img

این محصول یک پک کامل برای بازی، حمل و نقل و خانه ای مناسب برای همسترهای ما می باشد.

product-img

باکس حمل هاچیکو با توجه به استانداردهای هواپیمایی وسیله ای مستحکم و قوی برای حمل و نقل گربه ها و سگ های نژاد کوچک در سفرهای زمینی و هوایی می باشد.

product-img

این محصول با توجه سبک و مستحکم بودن وسیله ای مناسب جهت حمل و نقل داخل شهری گربه ها و سگ های نژاد کوچک توسط خانم ها می باشد.

product-img

طراحی این محصول جهت اسکرچر گربه و جای خواب بودن و در عین حال اسباب بازی مناسبی جهت بازی گربه در منزل می باشد.

product-img

این باکس جهت حمل سگ های نژاد بزرگ و خیلی بزرگ در ماشین های SUV و وانت بارها می باشد که دارای استاندارد هواپیمایی بوده و وجود چرخهای زیر این باکس حمل و نقل حیوان سنگین شما را بسیار آسان می نماید.

product-img

این محصول جهت بستری حیوانات بیمار و استفاده در مراکز درمانی ویژه حیوانات می باشد و اکیدا نگهداری حیوان سالم را در این قفس توصیه نمی گردد. از دیگر ویژگی های این محصول وجود درب در بالا و همچنین جلو قفس و داشتن سینی در زیر قفس می باشد.

product-img

این محصول جهت بستری حیوانات بیمار با جثه کوچک و استفاده در مراکز درمانی ویژه حیوانات می باشد و اکیدا نگهداری حیوان سالم را در این قفس توصیه نمی گردد. از دیگر ویژگی های این محصول وجود درب در بالا و همچنین جلو قفس و داشتن سینی در زیر قفس می باشد.

product-img

این محصول جهت آموزش در سگ نژاد کوچک در زمان تولگی کاربرد دارد. با توجه به محدود کردن حیوان در گوشه ای از منزل پیشنهاد مناسبی جهت جلوگیری از آسیب زدن به خود و وسایل منزل و آموزش می باشد.

product-img

این محصول جهت آموزش در سگ نژاد کوچک در زمان تولگی کاربرد دارد. با توجه به محدود کردن حیوان در گوشه ای از منزل پیشنهاد مناسبی جهت جلوگیری از آسیب زدن به خود و وسایل منزل و آموزش می‌باشد.

product-img

این محصول با توجه به ارتفاع 80 سانتی‌متری که دارا می‌باشد وسیله‌ای بسیار مناسب جهت آموزش در سگ نژاد کوچک، متوسط و گربه می‌باشد. با توجه به محدود کردن حیوان در گوشه‌ای از منزل پیشنهاد مناسبی جهت جلوگیری از آسیب زدن به خود و وسایل منزل و آموزش می‌باشد.

product-img

جای خوابی مناسب جهت گربه‌ها و سگ نژاد خیلی کوچک می‌باشد. با توجه به زیپ دار بودن باز کردن و بستن این جای خواب را بسیار راحت و قابل حمل می‌نماید.

product-img

کلبه پانی با توجه به فایبرگلاس بودن و باز و بست راحت جای خواب مناسبی برای سگ‌ها در منزل می‌باشد.

product-img

این محصول به دلیل چند کاربری بودن در تمامی فصول وسیله‌ای بسیار مناسب برای گربه‌ها و سگ‌های نژاد کوچک می‌باشد.

product-img

جای خواب پرنسس پیشنهاد بسیار مناسبی برای فصل تابستان برای گربه‌ها و سگ‌های شما می‌باشد.

product-img

کلبه مانا وسیله‌ای مناسب برای سگ‌ها در منزل با قابلیت شستشوی بسیار آسان می‌باشد.

product-img

کلبه آجری دودکش دار جای خواب و استراحتگاه مناسبی برای سگ‌های نژاد کوچک می‌باشد.