دیکت آپ

product-img

غذای ویژه بچه گربه و مادر آبستن در اواخر دوران بارداری، غنی شده از گوشت مرغ تازه که منبع بسیار مناسبی از پروتئین می‌باشد و همچنین استفاده از تخم مرغ باعث فراهم کردن اسید آمینه های ضروری برای بچه گربه می‌شود، پودر شیر سرشار از کلسیم است که باعث تقویت استخوان‌ها و دندان‌ها می‌شود حاوی ویتامین‌های ضروری A, D3, E, C زینک و تورین جهت افزایش سیستم ایمنی و رشد صحیح می‌باشد، دانه‌های غذا با عصاره سس جگر مرغ پوشانده شده است جهت افزایش خوش خوراکی و طعم بی نظیر

product-img

غذای مخصوص گربه بالغ غنی شده با گوشت بوقلمون که سرشار از پروتئین می‌باشد دانه‌های غذا با عصاره سس جگر مرغ پوشانده شده است که طعم بی نظیری به غذا می‌دهد و بر خوش خوراکی آن می‌افزاید. هم‌چنین حاوی ویتامین‌های ضروری A, D3, E, C زینک و تورین جهت افزایش سیستم ایمنی و افزایش شادابی و سلامت در گربه می‌باشد. حاوی 32% پروتئین و 12% چربی می‌باشد.

product-img

غذای مخصوص گربه بالغ حاوی گوشت مرغ تازه و میگو که علاوه بر تأمین کردن پروتئین مورد نیاز بدن سرشار از ید بوده که به متابولیسم صحیح کمک فراوانی می‌کند. هم‌چنین حاوی ویتامین‌های ضروری A, D3, E, C زینک و تورین جهت افزایش سیستم ایمنی و افزایش شادابی و سلامت در گربه می‌باشد. حاوی 32% پروتئین و 12% چربی می‌باشد.