ظرف

product-img

آبخوری جونده پیکو متوسط آبخوری جونده پیکو 120 میلی لیتر دارای رنگ های شاد و متفاوت بطری آبخوری برای جوندگان دارای قابلیت اتصال به قفس است. این آبخوری دارای پیچ اتصال جهت نصب به میله ها و یا دیوار قفس و دارای سوپاپ انسداد آب می باشد.

product-img

آبخوری جونده پیکو کوچک آبخوری جونده پیکو 80 میلی لیتر دارای رنگ های شاد و متفاوت بطری آبخوری برای جوندگان کوچک دارای قابلیت اتصال به قفس است. این آبخوری دارای پیچ اتصال جهت نصب به میله ها و یا دیوار قفس و دارای سوپاپ انسداد آب می باشد.

product-img

سری آبخوری قابلیت اتصال به بطری های پلاستیکی دارای رنگ های شاد و متفاوت

product-img

ظرف آب و غذای سگ و گربه مخزن دار پلاستیکی با قابلیت اتصال بطری آب با این ظرف زمانی که آب نوشیده می شود دوباره ظرف آن پر می شود رنگ های بسیار پر طرفدار

product-img

ظرف دو قلوی بلفی با قابلیت اتصال بطری آب این ظرف با قابلیت شستشو، ضد حساسیت بوده و جهت استفاده برای آب و غذای حیوان خانگی تهیه شده است. همچنین این ظرف با قابلیت اتصال بطری آب باعث می شود که غذا به طور قطره قطره و کم کم به حیوان داده شود. جنس این ظرف پلاستیک بادوام و مقاوم بوده و هنگام ضربه خوردن آسیبی نمی بیند. ظرف دو قلوی بلفی با رنگ بندی های متنوعی که دارد، باعث تمایل زیاد حیوان به خوردن غذا می شود.

product-img

ظرف آب و غذا گربه و سگ تهیه شده از پلاستیک با دوام و غیر سمی با طراحی زیبا و استفاده از رنگهای شاد و متنوع دارای دسته ارگونومیک برای برداشتن راحت ظرف ابعاد ۱۶ سانتیمتری

product-img

آبخوری جونده پیکو 250 میلی لیتر بطری آبخوری برای جوندگان کوچک دارای قابلیت اتصال به قفس است. این آبخوری دارای پیچ اتصال جهت نصب به میله ها و یا دیوار قفس و دارای سوپاپ انسداد آب می باشد.

product-img

کاربرد این محصول جهت سگ های نژاد کوچک و گربه می باشد. به دلیل دارا بودن عمق کم خوردن را برای حیوان شما بسیار راحت می کند

product-img

این محصول با سرگرم کردن گربه شما مانع از خوردن حجم زیاد غذا در زمان کوتاه و سهولت هضم آن می شود

product-img

این محصول با سرگرم کردن سگ شما مانع از خوردن حجم زیاد غذا در زمان کوتاه و سهولت هضم آن می شود و با توجه به اینکه سگ شما مستعد پرخوری می باشد وسیله پیشنهادی مناسبی می باشد.

product-img

ظرف Pet bowl جهت آشامیدن آب برای سگ و گربه می باشد که صفحه ای که در قسمت فوقانی قرار دارد باعث جداسازی آلودگی از سطح آب ظرف حیوان شما می شود.

product-img

ظرف آب Bowl جهت آشامیدن آب برای سگ و گربه می باشد که صفحه ای که در قسمت فوقانی قرار دارد باعث جداسازی آلودگی از سطح آب ظرف حیوان شما می شود.

product-img

این ظرف جهت استفاده برای غذا و آب سگ های نژاد بزرگ کاربرد داشته و با توجه به اینکه قیمت مناسب گزینه مناسبی برای سگ شما می باشد.

product-img

این ظرف جهت استفاده برای غذا و آب سگ های نژاد متوسط کاربرد داشته و با توجه به اینکه قیمت مناسب گزینه مناسبی برای سگ شما می باشد.

product-img

ظرف دو قلو آلفا با توجه به قابلیت دو بخشی بودن آن این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید همزمان هم آب و هم غذا را در یک ظرف در اختیار سگ خود قرار دهید.

product-img

این ظرف با قابلیت متصل شدن به قفسها، درب باکس ها و همچنین لبه فوقانی که جهت ممانعت از پرتاب غذا به خارج ظرف می گردد. کاربرد بسیار مناسبی جهت آب و غذا خوردن برای سگ و گربه و یا پرنده شما دارد.

product-img

ظرف غذا در پرندگان یکی از عوامل مهم بیماری در پرندگان می تواند باشد. این ظرف به دلیل آنکه به راحتی پاکسازی می شود مانع رشد باکتری و قارچ شده و به راحتی می توان آن را پاکسازی و ضدعفونی کرد.