فلاتازور

product-img

غذای مخصوص بچه گربه و مادر آبستن در اواخر دوران بارداری حاوی گوشت مرغ، بوقلمون و اردک می‌باشد. افزودن روغن اردک به جای روغن مرغ علاوه‌بر این‌که به خوش خوراکی غذا می‌افزاید دارای درصد پروتئین بیشتری نیز می‌باشد همچنین افزودن سیب و فیبر سیب به غذا و ترکیب آن با عصاره فراکتو الیگو ساکارید باعث افزایش و بهبود عملکرد دستگاه گوارش شده و به سلامت آن می‌افزاید، یکی از مسائل مهم در رشد بچه گربه افزایش سیستم ایمنی می‌باشد که این غذا با دارا بودن عصاره طبیعی بتا گلوکان و ویتامین‌های مهم و ضروری سیستم ایمنی قوی را پشتیبانی می‌کند. افزودن ویتامین‌های ضروری برای حیوان (A,D3,E,B1,B2,B6,B12) با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در مرحله سرد باعث حفظ ساختار ویتامین‌ها و مواد مغذی شده و بر کیفیت و خوش خوراکی آن می‌افزاید.

product-img

غذای مخصوص گربه عقیم‌شده یا دچار اضافه‌وزن غنی شده از گوشت ماهی می‌باشد. افزودن روغن اردک به جای روغن مرغ علاوه بر این‌که به خوش خوراکی غذا می‌افزاید دارای درصد پروتئین بیشتری نیز می‌باشد. همچنین افزودن سیب و فیبر سیب به غذا و ترکیب آن با عصاره فراکتو الیگو ساکارید باعث افزایش و بهبود عملکرد دستگاه گوارش شده و به سلامت آن می‌افزاید، استفاده از مواد اولیه با کالری پایین و انرژی بالا و همچنین افزودن ال‌کارنتین از اضافه وزن جلوگیری می‌کند و وجود فیبر فراوان باعث می‌شود که حس گرسنگی کاهش پیدا کند. به علت کنترل و تعادل مناسب مواد معدنی در این غذا کمک زیادی به جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه در گربه می‌کند همچنین استفاده از یکی از پر کاربرد ترین پروبیوتیک ها به نام ENTEROCOCCUS در این غذا باعث تقویت و بهینه کردن عملکرد دستگاه گوارش می‌شود، افزودن ویتامین‌های ضروری برای حیوان (A,D3,E,B1,B2,B6,B12 ) با استفاد

product-img

غذای مخصوص گربه بالغ با طعم گوشت مرغ و سبزیجات تازه، حاوی عصاره مالت جهت جلوگیری از تشکیل توپ مویی می باشد همچنین دارای عصاره زینک، بیوتین و امگا 3و6 می باشد که به تقویت پوست و مو و جلوگیری از ریزش مو کمک شایانی می کند، به علت کنترل و تعادل مناسب مواد معدنی در این غذا کمک زیادی به جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه در گربه می کند همچنین استفاده از یکی از پر کاربرد ترین پروبیوتیک ها بنام ENTEROCOCCUS در این غذا باعث تقویت و بهینه کردن عملکرد دستگاه گوارش می شود، افزودن ویتامین های ضروری برای حیوان (A,D3,E,B1,B2,B6,B12 ) با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در مرحله سرد باعث حفظ ساختار ویتامین ها و مواد مغذی شده و بر کیفیت و خوش خوراکی آن می افزاید .

product-img

غذای مخصوص گربه بالغ با طعم گوشت مرغ، اردک و بوقلمون تازه، حاوی عصاره مالت جهت جلوگیری از تشکیل توپ مویی می‌باشد. همچنین دارای عصاره زینک، بیوتین و امگا 3و6 می‌باشد که به تقویت پوست و مو و جلوگیری از ریزش مو کمک شایانی می‌کند، به‌علت کنترل و تعادل مناسب مواد معدنی در این غذا کمک زیادی به جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه در گربه می‌کند همچنین استفاده از یکی از پر کاربردترین پروبیوتیک‌ها به نام ENTEROCOCCUS در این غذا باعث تقویت و بهینه کردن عملکرد دستگاه گوارش می‌شود، افزودن ویتامین‌های ضروری برای حیوان (A, D3, E, B1, B2, B6, B12 ) با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در مرحله سرد باعث حفظ ساختار ویتامین ها و مواد مغذی شده و بر کیفیت و خوش خوراکی آن می‌افزاید.