قلاده

product-img

این لید با توجه به استحکام قوی جهت استفاده برای سگ‌های نژاد بزرگ جثه می‌‌باشد. مانند ژرمن، هاسکی و دوبرمن از ویژگی‌های این محصول دوخت بسیار قوی در قسمت پایینی لید و هم‌چنین دسته لید است.

product-img

این محصول جهت سگ‌های نژاد بزرگ می‌باشد. این لید با وجود دسته منحصر‌به‌فردی که دارد کنترل حیوان شما را با وجود جثه بزرگ برای صاحبش بسیار آسان می‌گرداند. از دیگر ویژگی‌های این لید می‌توان به طول مناسب آن (2 متر) اشاره نمود.

product-img

این لید جهت سگ‌های نژاد بزرگ و همچنین بسیار بزرگ کاربرد دارد. به دلیل داشتن زنجیرهای جوشدار و مدبر خیلی قوی وسیله بسیار مناسبی جهت کنترل حیوانات بزرگ جثه می‌باشد.

product-img

از ویژگی‌های این محصول قابل تنظیم بودن قلاده بوده و که از دوران تولِگی حیوان تا زمان بلوغ می‌توانید از این محصول استفاده نمایید. با توجه به دوخت و مدبر بسیار قوی طول عمر این محصول به شدت افزایش می‌یابد و کنترل بسیار آسان بوده و مانع از آسیب دیدن حیوان به خاطر پاره شدن قلاده می‌گردد.

product-img

با خرید این محصول در اصل شما همزمان صاحب یک لید و هم‌چنین قلاده تنی قابل تنظیم برای سگ‌های نژاد کوچک و متوسط خواهید شد که از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول نوار بسیار لطیف رنگ‌آمیزی بسیار جذاب و دوخت مناسب می‌باشد.

product-img

این محصول جهت استفاده سگ‌های نژاد کوچک و متوسط بوده که در رنگ‌آمیزی‌های فانتزی قابل استفاده می‌باشد. طول این قلاده در حدود یک متر و بیست سانتی‌متر می‌باشد.

product-img

قلاده فوق جهت آموزش و کنترل بهتر حیوانات نژاد بزرگ می‌باشد. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول قابل تنظیم بودن و استحکام قوی می‌باشد.

product-img

این قلاده با توجه به طراحی منحصربه‌فرد برای سگ‌های نژاد بزرگ و خیلی بزرگ از لحاظ جلوه، ظاهری قدرتمند به حیوان شما می‌بخشد.

product-img

این قلاده پیشنهاد بسیار مناسبی برای فصول پاییز و زمستان و همچنین اوایل بهار می‌باشد که به عنوان پوششی بسیار لطیف برای گرم نگهداشتن حیوان چهار پای شما می‌باشد. این محصول زیبایی منحصربه‌فردی در سگ‌های نژاد کوچک و متوسط شما به وجود می‌آورد.

product-img

این قلاده پیشنهاد بسیار مناسبی جهت استفاده در تمام فصول سال می‌باشد که از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن قابل تنظیم بودن و هم‌چنین بهره بردن از یک قلاده تنی و یک لید برای سگ‌های نژاد کوچک و متوسط می‌باشد.

product-img

این قلاده با توجه به طراحی منحصربه‌فرد برای سگ‌های نژاد بزرگ و خیلی بزرگ از لحاظ جلوه، ظاهری همانند یک سگ پلیس را به حیوان شما می‌بخشد.