قلاده

product-img

این محصول جهت سگ‌های نژاد بزرگ می‌باشد. این لید با وجود دسته منحصر‌به‌فردی که دارد کنترل حیوان شما را با وجود جثه بزرگ برای صاحبش بسیار آسان می‌گرداند. از دیگر ویژگی‌های این لید می‌توان به طول مناسب آن (2 متر) اشاره نمود.

product-img

این لید جهت سگ‌های نژاد بزرگ و همچنین بسیار بزرگ کاربرد دارد. به دلیل داشتن زنجیرهای جوشدار و مدبر خیلی قوی وسیله بسیار مناسبی جهت کنترل حیوانات بزرگ جثه می‌باشد.

product-img

از ویژگی‌های این محصول قابل تنظیم بودن قلاده بوده و که از دوران تولِگی حیوان تا زمان بلوغ می‌توانید از این محصول استفاده نمایید. با توجه به دوخت و مدبر بسیار قوی طول عمر این محصول به شدت افزایش می‌یابد و کنترل بسیار آسان بوده و مانع از آسیب دیدن حیوان به خاطر پاره شدن قلاده می‌گردد.

product-img

با خرید این محصول در اصل شما همزمان صاحب یک لید و هم‌چنین قلاده تنی قابل تنظیم برای سگ‌های نژاد کوچک و متوسط خواهید شد که از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول نوار بسیار لطیف رنگ‌آمیزی بسیار جذاب و دوخت مناسب می‌باشد.

product-img

این محصول جهت استفاده سگ‌های نژاد کوچک و متوسط بوده که در رنگ‌آمیزی‌های فانتزی قابل استفاده می‌باشد. طول این قلاده در حدود یک متر و بیست سانتی‌متر می‌باشد.

product-img

قلاده فوق جهت آموزش و کنترل بهتر حیوانات نژاد بزرگ می‌باشد. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول قابل تنظیم بودن و استحکام قوی می‌باشد.

product-img

این قلاده با توجه به طراحی منحصربه‌فرد برای سگ‌های نژاد بزرگ و خیلی بزرگ از لحاظ جلوه، ظاهری قدرتمند به حیوان شما می‌بخشد.

product-img

ایمنی و کمربند ایمنی و صندلی خودرو مخصوص سگ جایگزین مناسب برای باکس های سنگین نگهداری سگ و یا حواس پرتی در هنگام رانندگی می باشد.محصولی ضروری برای حفظ سلامت و امنیت سگ شما و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بین المللی حمل حیوانات در خودرو. درصورتی که بدون بستن قلاده ایمنی به هر دلیلی درب خودرو باز شود.ممکن است دویدن ناگهانی و پیش بینی نشده حیوان در محل های نامناسب نظیر اوتوبان و... شما را غافلگیر کند؛ و یا درمواردی گم شدن ، سرقت ، یا فرار حیوانات پیرو گیجی یا حواس پرتی سرنشینان و راننده خودرو شده و موجب حوادث رانندگی می شود. با استفاده از قلاده ایمنی و کمربند ایمنی خودرو و صندلی مخصوص سگ می توانید از این موارد جلوگیری کنید. حیوانات خانگی بویژه سگ ها اغلب به دیدن مناظر بیرون علاقه شدید دارند.در مواردی حیوانات به دلیل ترس یا هیجان در هنگام حرکت به بیرون از خودرو پریده اند و حوادث ناگوار رخ داده است.با استفاده از قلاده ایمنی و کمربند ایمنی خودرو مخصوص سگ امکان استفاده صحیح از مناظر و تخلیه انرژی به حیوان خانگی خود را بدهید. با تنظیم اندازه کمربند با توجه به عرض صندلی و جثه حیوان از پرت شدن ناگهانی فرشته های کوچکمان که گاهن موجب آسیب و ستون فقرات و مفاصل و... می شود پیشگیری کنیم. توجه:به خاطر داشته باشید شما در قبال جانداری که مسئولیت آنرا بر عهده گرفته اید مسئول هستید

product-img

این قلاده پیشنهاد بسیار مناسبی برای فصول پاییز و زمستان و همچنین اوایل بهار می‌باشد که به عنوان پوششی بسیار لطیف برای گرم نگهداشتن حیوان چهار پای شما می‌باشد. این محصول زیبایی منحصربه‌فردی در سگ‌های نژاد کوچک و متوسط شما به وجود می‌آورد.

product-img

این قلاده پیشنهاد بسیار مناسبی جهت استفاده در تمام فصول سال می‌باشد که از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن قابل تنظیم بودن و هم‌چنین بهره بردن از یک قلاده تنی و یک لید برای سگ‌های نژاد کوچک و متوسط می‌باشد.