پلایزر

product-img

پلایزر سوپ گربه درمانی كليه و مجاري ادراری مناسب برای گربه های بالغ دارای مشکلات کلیه و مجاری ادراری برای جلوگیری از تشکیل سنگ های مجاری ادراری مناسب انحلال و دفع سنگ های مجاری ادراری رقیق کننده ادرار برای گربه های حامله و شیرده و بچه گربه توصیه نمی شود. همچنین مصرف برای گربه های که نارسایی مزمن کلیه، نارسایی قلبی، فشار خون دارند، ممنوع می باشد.

product-img

این مکمل خوراکی با طعم لذیذ پنیر سرشار از ویتامین‌های D3، E و C و آمینو اسید تائورین به شکل‌های جذاب هلال ماه و ماهی، جایزه مناسبی برای یک گربه خوش رفتار است. تشویقی پنیر پلازیر به پاکسازی جرم دندان‌ها کمک می‌کند و تائورین موجود در آن برای حفظ بینائی و سلول‌ها و ارگان‌های بدن گربه ضروری است. هپی‌پت این جایزه خوشمزه را به تمام گربه‌های سرتاسر کشور پیشنهاد می‌کند.

product-img

خوراک کاسه‌ای گوشت بوقلمون، با توجه به چربی بالای گوشت بوقلمون، در فرآیند آماده‌سازی به دقت چربی‌گیری می‌شود تا از بروز مشکلاتی مانند پانکراسیت (جمع شدن چربی دور پانکراس) جلوگیری کند. این خوراک فشرده (وُم) پرانرژی همراه با ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری بر اساس فرمول منحصربه فرد خوراک‌های پلازیر و بدون استفاده از هرگونه ماده افزودنی یا شیمیائی تهیه شده است. هپی‌پت افتخار دارد که همگام با بیش از صدها کشور از سرتاسر جهان، این غذای باکیفیت و سالم را به طور گسترده در تمام نقاط ایران توزیع کند.

product-img

این منبع غنی پروتئینی به‌راحتی هضم می‌شود و بسیار به خوراک طبیعی سگ‌ها نزدیک است. با این وجود کمتر از آن در خوراک‌های فشرده مخصوص سگ‌ها استفاده می‌شود. این خوراک به‌ویژه برای سگ‌هائی که به خوراک‌های فشرده (وُم) حاوی گوشت‌های دیگر آلرژی دارند، مفید است. خوراک گوشت خرگوش پلازیر این گوشت لطیف را در ترکیبی تخصصی همراه با سبزیجات حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی، عاری از هر گونه ماده افزودنی و شیمیائی، تولید می‌کند. هپی‌پت افتخار دارد این محصول با کیفیت و سالم را در تمامی نقاط ایران توزیع کند.

product-img

گوشت مرغ سرشار از آمینو اسید چرب امگا 6 یک منبع کالری خوب و بی‌ضرر برای سگ محبوب شماست. پلازیر این گوشت پرکالری را همراه با سبزیجات و مواد معدنی مناسب برای سگ محبوب شما در قالب یک غذای فشرده (وُم) ارائه می‌دهد. هپی‌پت افتخار دارد که این خوراک مفید را همگام با کشورهای مختلف در جهان در سرتاسر کشور توزیع کند.

product-img

خوراک کاسه‌ای قلب گاو پلازیر با فرمول اختصاصی این برند فرانسوی تمام نیازهای غذائی دوستان چهارپای بالغ ما را برای یک زندگی سالم و پرانرژی تأمین می‌کند. این خوراک فشرده (وُم) عاری از هر گونه مواد نگهدارنده و عوارض جانبی است. گوشت سالم و مغذی قلب گاو به همراه سبزیجات مفید که باعث بروز عارضه‌های ناشی از چربی یا هیدروکربن کنترل نشده در حیوان محبوب شما نمی‌شود. هپی‌پت افتخار دارد به‌عنوان توزیع‌کننده محصولات پلازیر در ایران این غذای باکیفیت و سالم را به‌طور گسترده در تمام نقاط کشور توزیع کند.

product-img

خوراک ماهی تُن یکی از غذاهای محبوب گربه هاست که مصرف گاه‌به‌گاه آن در موارد خاص به‌ویژه موارد درمانی مزایای خود را دارد اما مصرف مداوم تُن ماهی (مخصوص انسان یا گربه) علاوه بر عدم تأمین تمام نیازهای تغذیه‌ای گربه دلبندتان با خطراتی مانند اعتیاد به تُن ماهی و مسمومیت جیوه‌ای همراه است. پلازیر با به حداقل رساندن مقدار جیوه و ترکیب ماهی با سبزیجات مفید، احتمال بروز این عوارض را به صفر رسانده است. هپی پت افتخار توزیع این محصول با کیفیت در سرتاسر کشور را دارد.

product-img

ماهی سالمون به عنوان منبع غنی اسید چرب امگا 3 یک منبع تغذیه مفید برای گربه ها محسوب می‌شود. سالمون بخش مهمی از مواد مغذی مورد نیاز گربه محبوبتان را تأمین می‌کند اما به تنهائی نمی‌تواند یک غذای کامل باشد. به همین خاطر پلازیر این ماهی سودمند را در ترکیبی تخصصی با سبزیجات و مواد طبیعی دیگر ارائه می‌دهد، تا خوراکی کامل و سالم را برای دوست چهارپایتان فراهم کند. هپی‌پت افتخار دارد تا توزیع کننده این خوراک با کیفیت در سرتاسر کشور باشد.

product-img

گوشت بوقلمون به عنوان یک منبع غنی پروتئین کم چرب یکی از مناسب‌ترین منابع مواد معدنی و شیمیائی مانند تائورین است که گربه ها نمی‌توانند در بدن خود تولید کند. این آمینو اسید نقش مهمی در سلامتی گربه شما دارد و کمبود آن باعث عوارضی مانند پوسیدگی دندان، کم بینائی و ریزش شدید مو می‌شود. خوراک بوقلمون پلازیر در ترکیبی تخصصی علاوه بر تأمین این آمینو اسید ضروری، ویتامین‌ها و مواد معدنی کافی برای گربه دلبندتان را تأمین می‌کند. هپی‌پت همگام با کشورهای دیگر جهان آماده توزیع این محصول در سرتاسر ایران است.

product-img

از تولد پلازیر در سال 1991 تا کنون، خوراک مرغ پلازیر مخصوص گربه یکی از پرفروش‌ترین محصولات این برند اروپائی بوده است. مرغ به عنوان یکی از غنی‌ترین منابع پروتئین در ترکیب با افزودنی‌های طبیعی دیگر در ترکیبی تخصصی زیر نظر برترین متخصصین تغذیه حیوانات خانگی اروپا تبدیل به خوراک کاسه‌ای مرغ مخصوص گربه‌های بالغ پلازیر می‌شود. هپی‌پت افتخار دارد توزیع کننده این محصول باکیفیت در سرتاسر کشور باشد.

product-img

در حیات وحش تنها برخی گربه‌ها خرگوش شکار می‌کنند. گوشت خرگوش با وجود آن که می‌تواند منبع تغذیه مناسبی برای گربه‌ها باشد اما بهترین گزینه موجود نیست. مصرف گوشت خرگوش فرآوری نشده خطراتی مثل تب خرگوش (تولارمیا) را در پی دارد که برای برخی گربه‌ها کشنده است. اما خوراک گوشت خرگوش پلازیر با استفاده از فرمولی تخصصی این منبع پروتئین غنی با هضم راحت را تبدیل به غذائی مفید و بی خطر می‌کند. هپی‌پت افتخار دارد که این خوراک مفید و باکیفیت را در سرتاسر کشور توزیع کند.

product-img

گوشت گوساله یک منبع غنی پروتئین و چربی است. گربه‌ها معمولا به 80 درصد پروتئین و تنها 20 درصد چربی نیاز دارند. اما گوشت گوساله درصد چربی بسیار بالاتری دارد. پلازیر از به‌روزترین فن‌آوری ها برای خشک کردن و چربی‌گیری استفاده می‌کند تا گوشتی سالم، کم چرب و مغذی را به همراه دیگر مواد افزودنی طبیعی به رژیم غذائی گربه خانگی شما بیفزاید و به دور از نگرانی‌های ناشی از چربی افزوده، برای او انرژی، سلامتی و شادی را به ارمغان بیاورد. هپی‌پت افتخار دارد که این محصول باکیفیت را در سرتاسر کشور توزیع کند.

product-img

مرغ یکی از سبک ترین منابع پروتئینی مناسب معده حساس و کم توان بچه گربه هاست. به شرطی که به درستی فرآوری شده باشد. خوراک کاسه ای مرغ پلازیر مخصوص بچه گربه ها، از گوشت مرغ بدون پوست و چربی های اضافی به همراه دیگر افزودنی های طبیعی مناسب معده بچه گربه های ملوس شما تهیه می شود تا علاوه بر رشد مناسب و انرژی کافی، از آنها در برابر مشکلات گوارشی ناشی از هضم چربی های اضافی محافظت کند. هپی پت افتخار دارد تا این محصول با کیفیت را در سرتاسر کشور توزیع کند.

product-img

قطعات ماهی کاد و سالمون به عنوان سوپی لذیذ با ذائقه همه گربه ها سازگاری دارد. این سوپ خوشمزه علاوه بر پروتئین و ویتامین های ضروری حاوی مقدار تنظیم شده مواد معدنی است که به سلامت کلیه ها کمک کرده و از شکل گیری کریستال در ادرار گربه محبوبتان جلوگیری می کند. هپی پت آماده است تا این محصول پرخاصیت را با قیمت مناسب در سرتاسر کشور توزیع کند.

product-img

بچه گربه ها معمولا بین 8 تا 12 هفتگی از شیر گرفته می شوند. اما این مسئله در مورد بچه گربه های یتیم یا بچه گربه های با شرایط خاص متفاوت است. شیر حیوانات دیگر برای معده بچه گربه ها مناسب نیست زیرا نمی توانند چربی افزوده و لاکتوز را هضم کنند. پلازیر برای تأمین نیاز بچه گربه ها به مواد مغذی شیر از پودر شیر مخصوص عاری از چربی های اضافی و مواد مضر به همراه قطعات مرغ و ژلاتین استفاده می کند تا گربه کوچک شما تغذیه ای سالم و رشدی مناسب داشته باشد. هپی پت آماده توزیع این محصول در سرتاسر کشور است.

product-img

یک سوپ مخصوص و مقوی با تکه های گوشت گوساله و بوقلمون در شیره ژلاتینه گوشت که برای رشد گربه های تازه بالغ و تأمین انرژی کافی گربه های بزرگتر بسیار مناسب است. همانند دیگر محصولات پلازیر خبری از چربی های اضافی یا مواد مضر نیست تا گربه ملوس شما با خیال راحت بتواند از خوراک خود لذت ببرد. هپی پت به عنوان توزیع کننده محصولات پلازیر آماده توزیع این محصول باکیفیت در سرتاسر ایران است.

product-img

پوچ جوجه و جگر مرغ ترکیبی دلپذیر از قطعات سینه مرغ و جگر آبدار در ژلاتین گیاهی سرشار از مواد معدنی و ویتامین‌های ضروری، هدیه متخصصین پلازیر به گربه دلبند شماست. تا زندگی پرنشاط و سلامت داشته باشد. این پوچ برای گربه هایی که دچار مشکلات گوارشی هستند نیز مناسب است. هپی‌پت به‌عنوان تنها توزیع کننده محصولات پلازیر در ایران آماده ارسال این محصول باکیفیت به سرتاسر کشور هستند.